Akbük hava durumu, Akbük havalar nasıl ve günlük hava sıcaklıklarını buradan inceleyebilirsiniz.

Akbük Hava Durumu

 
Bugün
Akbük, Aydın
Çok Bulutlu

Nem Oranı
93

Rüzgar Hızı
3.22 km/h
Çarşamba
02/12/2015

Güneşli

En Yüksek
17°

En Düşük
6°

Perşembe
03/12/2015

Güneşli

En Yüksek
13°

En Düşük
4°

Cuma
04/12/2015

Güneşli

En Yüksek
14°

En Düşük
3°

Cumartesi
05/12/2015

Güneşli

En Yüksek
15°

En Düşük
4°

 
 

Akbük, Aydın Hava Durumu

Akbük, Aydın bölgesinde ve civarında bugün hava sıcaklığının 6° derece civarında olması ve havanın Çok Bulutlu olması bekleniyor. Akbük, Aydın civarında bugün için nem oranının yüzde 93 olması ve rüzgar hızının ortalama 3.22 km/h şeklinde seyredeceği öngörülüyor.

02/12/2015, Çarşamba günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 17° derece ve en düşük 6° derece şeklinde olması bekleniyor. Çarşamba günü hava Güneşli olacak.

03/12/2015, Perşembe günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 13° derece ve en düşük 4° derece şeklinde olması bekleniyor. Perşembe günü hava Güneşli olacak.

04/12/2015, Cuma günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 14° derece ve en düşük 3° derece şeklinde olması bekleniyor. Cuma günü hava Güneşli olacak.

05/12/2015, Cumartesi günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 15° derece ve en düşük 4° derece şeklinde olması bekleniyor. Cumartesi günü hava Güneşli olacak.

Akbük için tavsiyeler (3)

Görüşlerinizi Yazın
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Akbükümüz tektir, özeldir

-

Sayın Belediye Başkanımızın Akbük'e gelip araba ile çevreyi görmesini istiyorum. Tamam, alt yapı bitecek, yolların durumu ne olacak, ne zaman bitecek asfaltlanma? Arabalara ve de yayalara çok zor oluyor bu birinci mesele. Çok yeni olduğu için biteceğini umut ediyorum. Esas benim için, Akbük'te belediyeye ait güzel bir çay bahçesinin olmasını istiyorum. Bodrum bunu çözmüş, hangi beldesine giderseniz gidin belediye cay bahçesi var. Hem temiz, hem de servisler çok güzel. Didim'de de belediyemizin böyle çay bahçelerinin açmasını, yaz-kış açık olmasını istiyorum. Özellikle Akbük için, illaki bir çay içmek için cafe-restorana mı oturmamız gerekecek? Deniz Bey'den rica ediyorum, lütfen Akbük ile ilgilenmesini istiyorum. İleriki günlerde resim de koyacağım zira Akbükümüz tektir, özeldir, her şeye layıktır. Teşekkür ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
yasemin atila tarafından...

-

Belediyemin uyuduğunu düşünüyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Ahmet KISACIK tarafından...

-

Akbük'e stabilize yollar yakışmıyor. Asfaltlanması şart. Yolların tozdan kurtulması için acil asfaltlanması gerektiğini düüşünüyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar